پرینت

مقدار و نحوه مصرف ورمی کمپوست گیلدا

ارسال شده در قسمت : مطالب و مقالات کوتاه آموزشی

بهترین روش مصرف هر نوع کود انجام آزمون خاک و مشاوره با کارشناسان تغذیه گیاه و خاکشناسی می باشد ولی بصورت عام مصرف ورمی کمپوست گیلدا محدودیتی نداشته و مقادیر پیشنهادی بصورت عمومی و تجربی مورد آزمایش قرار گرقته است و مصرف بیش از مقادیر پیشنهادی نیز باعث سوختن گیاه نمی گردد. در ادامه مطلب می توانید مقادیر پیشنهادی را مشاهده نمایید.

پرینت

تأثیر کود ورمی کمپوست و خاک و کود آماده کاشت گیلدا در رشد گیاه

ارسال شده در قسمت : مطالب و مقالات کوتاه آموزشی

بهبود وضعیت رشد گیاه در تمام مراحل رشد مانند، جوانه زنی ، گل‌دهی و بار دهی گیاه پس از استفاده از کود ورمی کمپوست گیلدا و خاک و کود آماده کاشت گیلدا کاملاً قابل مشاهده می‌باشد. در این بخش تصاویر نمونه از گیاهانی که از کود ارگانیک گیلدا یا کود مایع ورمی کمپوست (ورمی تی) استفاده نموده‌اند برای مشاهده شما عزیزان علاقه‌مند به محیط زیست و طبیعت را ارائه می‌نماییم.

پرینت

آشنایی با ورمی کمپوست گیلدا

ارسال شده در قسمت : مطالب و مقالات کوتاه آموزشی

به طور کلی می توان کودها را به دو دسته ارگانیک وغیرارگانیک تقسیم بندی نمود. کودھای ارگانیک از تبدیل بقایای گیاھان و نباتات، فضولات دامی، ضایعات کشاورزی، جلبک ھا و از این دست مواد بدست آمده، در حالیکه کودھای غیرارگانیک (شیمیایی یا مصنوعی) ازمشتقات ترکیبات شیمیایی بدست می آیند.

پرینت

طراحي فضاي سبز داخلی و خارجی

ارسال شده در قسمت : مطالب و مقالات کوتاه آموزشی

کارشناسان و نیروهای مجرب این مجموعه با توجه به سابقه دیرین خود در اجرای پروژه های متفاوت خصوصی در اقسی نقاط ایران، آماده ارائه انواع خدمات مربوط به فضای سبز و طراحی های داخلی مربوطه می باشند .
استفاده از کادر متخصص و مجرب در زمینه باغبانی ، حفظ نباتات ، آبیاری ، خاکشناسی ، مبارزه با آفات ، طراحی محیط و معماری از اصول اساسی در سلامتی و زیبایی فضای سبز و محوطه داخلی و محیط زندگی می باشد.

پرینت

شعله لیلی - Flame Lily

ارسال شده در قسمت : گیاهان آپارتمانی

نام علمی : Gloriosa Superba
خانواده :
سورنجانیان - Colchicaceae
بومی منطقه :
جنگل های استوایی آفریقا و بخشهایی از جنوب شرق آسیا و مالزی
نام های دیگر:
Gloriosa Lily, Glory Lily, Superb Lily, Climbing Lily, Creeping Lily, Tiger claw, Isimiselo, Vlamlelie