درباره ما / اخبار سایت

شرکت انوشه آراب (سهامی خاص) از سال 1385 تحقیقات خود را در زمینه پرورش کرم خاکی با هدف تبدیل ضایعات کشاورزی به کود ورمی کمپوست آغاز نمود زیرا تهیه خاک و کود مناسب برای نگهداری گیاهان تزئینی و تولید محصولات کشاورزی همواره مورد نیاز و درخواست علاقه مندان به نگهداری گیاهان آپارتمانی ، دوستداران محیط زیست و تولید کنندگان محصولات کشاورزی بوده است .علاوه بر این تعیین میزان عناصر تشکیل دهنده هر بستر کشت با توجه به نوع گیاهی که در آن قرار می گیرد نیز امری مهم و تخصصی است .
اکنون مفتخریم پس از سالها تلاش محصولاتی طبیعی و ارگانیک با نام تجاری گیلدا را در اختیار شما قرار دهیم . تولیدات گیلدا با هدف تامین بسترهای کشت و مکملهای خاک ، در انواع محصولات ارگانیک کود ورمی کمپوست ، خاک و کود آماده کاشت ، خاک بنفشه آفریقایی ، خاک کاکتوس ، خاک بونسای ، خاک سبزی کاری ، خاک تراریوم ، پرلیت و کوکو پیت در بسته بندی های زیبا و متنوع بدون نیاز به افزودن مواد دیگر به بازار عرضه شده است و هدف اصلی ما حفظ محیط زیست ، آسان سازی نگهداری گیاهان تزئینی آپارتمانی ، تولید محصولات کشاورزی ارگانیک و ارائه کود ورمی کمپوست مرغوب به عنوان تنها کود طبیعی قابل استفاده در محیط های آپارتمانی ، شرکتها و ادارات می باشد .
این مهم پس از کسب مجوزهای لازم از وزارت جهاد کشاورزی، سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان دامپزشکی کشور در اختیار شما هموطنان محترم قرار گرفته است تا با خیالی آسوده شما نیز با استفاده از این محصولات گامی در جهت حفظ محیط زیست و استفاده از محصولات ارگانیک بردارید

شماره استاندارد ملی تولید ورمی کمپوست:  غ۶۶۵۰۲۲۴۹۴
شماره پروانه بهره برداری وزارت جهاد کشاورزی: ۷/۱۳۴۶/پ
شماره پروانه بهداشتی سازمان دامپزشکی کشور:  ۱۰۶۶۷
شماره استاندارد ملی ایران - 11000:        BC-COM10020
شماره گواهی ارگانیک:              D08P00029231010000
عــــضــــو   انــــــجـــــمـــــن  ارگـــــانــــــیــــک   ایـــــران

« گیلدا به معنی طلا »

 

تصویر اولین بسته بندی ورمی کمپوست گیلدا

شیرینگ محصولات گیلدا

گیلدا محصولات خود را جهت نمایندگان از این پس به در کارتن های شیرینگ شده اراعه می دهند. برای محصولات 2 لیتری دوازده عدد و برای محصولات 4 لیتری پنج عدد در کارتن قرار داده می شوند.

در قبال شیرینگ محصولات هیچگونه وجهی از نمایندگان فروش محصولات گیلدا دریافت نمی گردد و کاملا به صورت رایگان انجام می پذیرد.

کارتن های شیرینگ بسیار مقاوم بوده و به همراه روکش پلاستیکی سرتاسری کارتن از آسیب دیدگی محصولات جلوگیری می نمایند.

کسب نشان استاندارد ملی تولید کود ورمی کمپوست ایران

استاندارد ملی ایران معتبرترین مرجع اعلام صحت و سلامت محصولات تولیدشده در ایران می‌باشد. این مرجع با در نظر گرفتن تمامی ابعاد تولید همچون مواد اولیه، روند تولید، محصول نهایی و همچنین مدارک و گواهی های معتبر دیگر اقدام به صدور مجوز استفاده از علامت استاندارد می‌نماید.
در ایران تعداد تولیدکنندگانی که موفق به دریافت این استاندارد (13724 - كود کرم‌پوسال (ورمي كمپوست)) شده‌اند بسیار کم می‌باشد و ما این موفقیت را حاصل حمایت و پشتیبانی شما مصرف‌کنندگان و علاقمندان به گل‌ها و گیاهان می‌دانیم.