محصولات باغبانی خانگی گیلدا

هدف ما رویش است | OUR GOAL IS GROWING

شرکت انوشه آراب (سهامی خاص) از سال 1385 تحقیقات خود را در زمینه پرورش کرم خاکی با هدف تبدیل ضایعات کشاورزی به کود ورمی کمپوست آغاز نمود زیرا تهیه خاک و کود مناسب برای نگهداری گیاهان تزئینی و تولید محصولات کشاورزی همواره مورد نیاز و درخواست علاقه مندان به نگهداری گیاهان آپارتمانی ، دوستداران محیط زیست و تولید کنندگان محصولات کشاورزی بوده است .علاوه بر این تعیین میزان عناصر تشکیل دهنده هر بستر کشت با توجه به نوع گیاهی که در آن قرار می گیرد نیز امری مهم و تخصصی است . اکنون مفتخریم پس از سالها تلاش محصولاتی طبیعی و ارگانیک با نام تجاری گیلدا را در اختیار شما قرار دهیم . تولیدات گیلدا با هدف تامین بسترهای کشت و مکملهای خاک ، در انواع محصولات ارگانیک کود ورمی کمپوست گیلدا ، خاک و کود آماده کاشت گیلدا ، خاک بنفشه آفریقایی گیلدا ، خاک کاکتوس گیلدا ، خاک بونسای گیلدا ، خاک سبزی کاری گیلدا ، خاک تراریوم گیلدا ، پرلیت و کوکو پیت گیلدا و... در بسته بندی های زیبا و متنوع بدون نیاز به افزودن مواد دیگر به بازار عرضه شده است.

هدف اصلی ما حفظ محیط زیست ، آسان سازی نگهداری گیاهان تزئینی آپارتمانی ، تولید محصولات کشاورزی ارگانیک و ارائه کود ورمی کمپوست مرغوب به عنوان تنها کود طبیعی قابل استفاده در محیط های آپارتمانی ، شرکتها و ادارات می باشد . این مهم پس از کسب مجوزهای لازم از وزارت جهاد کشاورزی، سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان دامپزشکی کشور در اختیار شما هموطنان محترم قرار گرفته است تا با خیالی آسوده شما نیز با استفاده از این محصولات گامی در جهت حفظ محیط زیست و استفاده از محصولات ارگانیک بردارید.

درباره ما

« گیلدا به معنی طلا »

تصویر اولین بسته بندی ورمی کمپوست گیلدا

همچنین کوشیده ایم تا باهمکاری با شرکت های معتبر و مطرح در زمینه کشاورزی، محصولات قابل استفاده و با عملکرد عالی کشاورزی را وارد سبد محصولات باغبانی خانگی گیلدا نماییم تا شما علاقه مندان به گلها و گیاهان زینتی بتوانید به سادگی از این محصولات استفاده نمایید، لازم به ذکر است گیلدا هیچگونه ترکیب و تغییری در این محصولات ایجاد نمیکند محصول به صورت خالص و با فرمولاسیون تولید کننده اصلی به دست شما میرسد و این امر موجب کوچکی بعضی از بسته بندی ها و مقدار کم مورد نیاز جهت ترکیب و استفاده شده است.

هدف ما رویش است | OUR GOAL IS GROWING

همواره میکوشیم شما به ساده ترین و مطمئن ترین حالت از گلها و گیاهان خود مراقبت کنید و از شادابی و نشاط آنها لذت ببرید